Katalog Firm Motoryzacyjnych   Car-Audio Rzeszow   Nauka Jazdy Rzeszow   Autosalony Rzeszow   Tuning Warszawa   Auto-Komisy Rzeszow  
  
  Strona Główna
  Sklep
  Firmy i Warsztaty
  Kluby
  1/4 Mili Rzeszów
  1/4 Mili Bemowo
  Linki
  Przydatne Umowy
  Oznaczenia Opon
  Auto Premiery
  Auta 1/4 Mili Rzeszow...
  Kontakt
 
 


Podkarpacka Grupa Tuningowa (PGT)

Podkarpacka Grupa Tuningowa (PGT) obejmuje swym zasięgiem całe województwo podkarpackie, zarówne duże miasta takie jak Rzeszów, Krosno, Przemyśl, Tarnobrzeg jak i te mniejsze czyli Jasło, Sanok, Mielec, Jarosław czy oddalony Lubaczów . Klub gromadzi wszystkich, niezależnie od wieku, poglądów politycznych  i marki posiadanego samochodu. Nie jest ważne, czy w Twoim przypadku tuning auta to: przyciemnione szyby, zmieniony (głośny) wydech, obniżone zawieszenie, aluminiowe felgi (alufelgi), dodatkowe spojlery, badlook, sportowy wałek, sportowy chip czy też świecące wentyle. Jedynym kryterium jakim się kierujemy przed przyjęciem do grupy jest miłośc do samochodów oraz tuningu . Kilka razy w roku organizujemy sobotnie spotkania, w czasie których przede wszystkim wymieniamy się doświadczeniami i o ile jest to możliwe doskonalimy techniki jazdy . Nie jesteśmy fanami prymitywnego palenia gum  a jeśli ktoś chce udowodnić jak wspaniałym jest kierowcą, niech pochwali się osiągnięciami w zawodach sportowych typu KJS, rajdy.
W razie problemów zawsze można liczyć na pomoc klubowiczów .
Podkarpacka Grupa Tuningowa jako jedyny klub tuningowy w województwie podkarpackim jest zarejestrowany jako Stowarzyszenie. Klubowicze posiadają zniżki na zakup części samochodowych, wykonanie usług w kilku podmiotach gospodarczych regionu .
Strona Podkarpackiej Grupy Tuningowej posiada informacje na temat Policji: gdzie są umieszczone fotoradary (w szczególności Rzeszów i okolice), w jakich samochodach znajdują się videoradary a także miejsca województwa podkarpackiego, w których najczęściej Policja prowadzi pomiary prędkości.

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------